Pracownik biurowy - Rakoniewice, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie
Pracodawca: KEBAP FABRIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0048

Miejsce pracy: OGRODOWA 31, 62-067 Rakoniewice, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Prowadzenie rozmów telefonicznych,
- organizacja spotkań,
- asysta kierownictwu,
- obsługa klienta,
- przygotowuje dokumenty-sprawozdania, pisma, odpowiedzi, raporty,
- porządkuje oraz archiwizuje dokumentację firmy itp. z wykorzystaniem dedykoanych programów komputerowych.
- Wymagana znajomość języka niemieckiego lub tureckiego.
- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 8 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • PODSTAWY OBSŁUGI KOMPUTERA ORAZ OBSŁUGA ARKUSZA KALKULACYJNEGO EXEL
  • doświadczenie wymagane

NIP: 9950261286
REGON: 523891037
Adres: OGRODOWA 31, 62-067 Rakoniewice, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Tinatin Kamushadze
Nr telefonu: 881 403 951
E-mail: caydoner@outlook.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail