Pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów chemicznyc - Środa Wielkopolska, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Wielkopolskiej
Pracodawca: DREMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0035

Miejsce pracy: Ignacego Prądzyńskiego 20, 63-000 Środa Wielkopolska, powiat: średzki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: nakładanie pianki na transporter, zalewanie masy betonowej do leja, mieszanie masy (proszek + woda), przecinanie siatki na łączeniu płyt, etykietowanie wyprodukowanych płyt, zabezpieczanie produktu kątownikami i folią
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów chemicznych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : praca wg zleceń 38,5h tygodniowo, wymagana pełna dyspozycyjność od godziny 5 również w weekendy, mile widziany dobry stan zdrowia, mile widziane 2 miesiące doświadczenia na tym stanowisku w ostatnim roku, chęć do pracy i zaangażowanie.

NIP: 7543096605
REGON: 362217064
Nr KRAZ: 12552
Adres: Oleska 6, 45-052 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Różycka
Nr telefonu: 509167568
E-mail: kadry@dreman.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail