Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością - Biskupiec, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W BISKUPCU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0030

Miejsce pracy: Gdańska 1, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków asystenta:
• wparcie uczestnika w aktywnym udziale w życiu społecznym (m.in. poprzez korzystanie z dóbr kultury, wydarzeń rekreacyjnych, rozrywkowych, integracyjnych, edukacyjnych, sportowych);
• wsparcie w załatwianiu spraw urzędowych czy osobistych;
• dojazdy wraz z uczestnikiem do: miejsca odbywania rehabilitacji, miejsca zamieszkania, placówek służby zdrowia, urzędów, instytucji użytku publicznego, na spotkania ze znajomymi, rodziną, itp. i z powrotem;
• wsparcie w pokonywaniu barier architektonicznych;
• wsparcie w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego i samoobsługowych, w tym utrzymaniu higieny osobistej i czynnościach pielęgnacyjnych (zgodnie z Kartą zakresu czynności).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 20.0
Data rozpoczęcia: 18.01.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40,5 PLN
Opis wynagrodzenia: Liczba godzin w miesiącu od 20 do 40. Elastyczny czas pracy.
Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : Praca dodatkowa w wymiarze 20- 40 godz. miesięcznie (stawka brutto za godzinę pracy- 40,50 zł oraz zwrot kosztów przejazdów i wyjść kulturalnych i sportowych.
Więcej szczegółów: https://www.psonibiskupiec.pl/p,108,asystent-osobisty-osoby-z-niepelnosprawnosciami?fbclid=IwAR251VonktDWz_-OZWhDxZzANtroPkOK89IglHbwGhTQ5XLisddH9CDHqgU
Udokumentowane kwalifikacje w następuących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny , pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, siostra PCK, fizjoterapeuta lub co najmniej 6 - miesięczne udokumentowane doświadczenie (w formie zaświadczenia lub oświadczenia osoby fizycznej lub podmiotu, który zlecił usługi) w udziale bezpośredniej pomocy osobom z niepełnosprawnościami

NIP: 7393767505
REGON: 280443973
Adres: Gdańska 1, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Perzanowska
Nr telefonu: 721 799 333
E-mail: kontakt@psonibiskupiec.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail