Operator wózka widłowego - Głogów Małopolski, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie
Pracodawca: SONIMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0214

Miejsce pracy: POD BOREM 31, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego oraz innych urządzeń transportowych
Rozładunek i przyjmowanie materiałów
Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem, kompletacją oraz transportem materiałów
Ogólne prace w obrębie magazynu
Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Obsługa Skanerów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) wymóg konieczny
Doświadczenie w pracy na magazynie oraz w obsłudze wózka widłowego
Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Bony świąteczne,Dofinansowania do urlopu,Odzież BHP, buty ochronne, kamizelki, rękawiczki,Ubezpieczenia grupowe, Imprezy integracyjne

NIP: 8133650907
REGON: 18068724700000
Adres: POD BOREM 31, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
E-mail: administration_pl@sonima.net
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: administration_pl@sonima.net

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Sonima z siedzibą ul. Pod Borem 31, 36-060 Głogów Małopolski moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest Sonima Sp. z o.o z siedzibą ul. Pod Borem 31, 36-060 Głogów Małopolski . Zgodnie z 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141) jest obowiązkowe.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail