Pionki- asystent ds. ubezpieczeń - Pionki, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracodawca: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0088

Miejsce pracy: ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków:
przygotowywanie dokumentacji do zawarcia umowy ubezpieczenia
dbałość o kompletność dokumentacji ubezpieczeniowej
ewidencjonowanie zawartych umów ubezpieczeniowych
współpraca z dedykowanym brokerem ubezpieczeniowym
prowadzenie ewidencji ubezpieczonych środków komunikacyjnych własnych i leasingowanych
dbanie o dobry poziom procesu zamawiania, ewidencji i wydawania kart paliwowych
współpraca z firmami leasingowanymi w zakresie ubezpieczenia majątku leasingowanego
terminowe wykonywanie powierzonych obowiązków.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 17.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę tymczasową
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw ubezpieczeń
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Biegła obsługa komputera - Umiejętność obsługi programów MsOffice
  • Obsługa MS Excel- poziom zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków mile widziane doświadczenie pracy w obszarze ubezpieczeń, bankowości lub finansów
[Umiejętność 1] : znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi i majątkowymi; umiejętność wydajnej pracy pod presją czasu;

[Inne] : Oferujemy:
umowę o pracę
możliwości rozwoju osobistego
zdobycie dodatkowych umiejętności w obszarach finansów, ubezpieczeń, współpracy z instytucjami finansowymi,

NIP: 6462934639
REGON: 243614930
Nr KRAZ: 18909
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Kozienicka 34, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Skomra
Nr telefonu: 486125500
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie
Osoba do kontaktu pracodawcy: Dorota Stępień
Nr telefonu: 722220055
E-mail: d.stepien@kpspionki.pl