Operator produkcji - Stoczek Łukowski, lubelskie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Pracodawca: STOCZEK NATURA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0017

Miejsce pracy: Dwernickiego 5, 21-450 Stoczek Łukowski, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, dozownicy, zmywarki do słoików, obsługa procesu produkcyjnego zgodnie z recepturą- wizualna kontrola jakości,pobieranie próbek wody z autoklawu dla kontroli jakości, odpowiedzialność za rejestr przebiegu sterylizacji i pasteryzacji, nadzór nad monitoringiem autoklawu, rejestracją komputerową, utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 30.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku.
Trzy zmiany - 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
Pracodawca oferuje: premie uznaniowe, zwiększenie wynagrodzenia po okresie próbnym, paczki, bony podarunkowe, pakiet świadczeń dodatkowych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe (mile widziane techniczne), obsługa maszyn, podstawowa obsługa komputera, punktualność, dyspozycyjność, sumienność, analityczne myślenie, samodzielność. Doświadczenie wymagane, , obsługa wózków widłowych. - zmiana wymogów - rozmowa telefoniczna - 29.01.2024 r. z pracodawcą.

NIP: 8251727212
REGON: 71158464000000
Adres: Dwernickiego 5, 21-450 Stoczek Łukowski, powiat: łukowski, woj: lubelskie Zobacz na mapie
E-mail: praca.sn@makarony.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail