Opiekun/ka - Niemcza, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W BIELAWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0018

Miejsce pracy: Kolejowa 14/16, 58-230 Niemcza, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompleksowa opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi w tym: wykonywanie czynności higieniczno-sanitarnych, dbałość o wygląd zewnętrzny mieszkańca (dobór ubrania wg życzenia, obcinanie paznokci i włosów) organizowanie wolnego czasu mieszkańcom (przy uwzględnieniu ich indywidualnych upodobań)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Data zakończenia: 28.02.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: zatrudnienie od poniedziałku do niedzieli w godz 6.00-18.00 oraz 18.00 do 06.00 wg grafiku zgodnie z KP, miejsce wykonywania pracy DPS Filia w Niemczy ul.Kolejowa 14
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie

NIP: 8821027671
REGON: 005837240
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Adres: S. Żeromskiego 2, 58-260 Bielawa, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kolebska Anna
Nr telefonu: 74 833 41 31
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon