Magazynier - Szczytno, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Pracodawca: HURTOWNIA WARMIA S.C. ROBERT OWSIANY, ANNA OWSIANY, JAROSŁAW OWSIANY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0030

Miejsce pracy: Przemysłowa 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wydawanie i przyjmowanie towaru
utrzymanie porządku i czystości w magazynie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 22.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne: prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi komputera,
Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku

NIP: 7451841403
REGON: 281099160
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca klienta
Nr telefonu: 896243287
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie od doradcy klienta lub kontakt bezpośredni z pracodawcą
Osoba do kontaktu pracodawcy: Barbara Olber
Adres aplikowania pracodawcy: Przemysłowa 1, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie