Nauczyciel matematyki 2/18 - Ciasna, śląskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Zespół Szkolno - Przedszkolny
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0048

Miejsce pracy: Lubliniecka 21, 42-793 Ciasna, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nauczanie indywidualne do 21 lutego 2024 (być może termin zostanie wydłużony przez PPPP).
Wynagrodzenie zależne od stopnia awansu zawodowego.
Data zatrudnienia zależna od złożenia oferty, dokumentów oraz zatwierdzenia aneksu przez organ prowadzący.
Nauczanie indywidualne w miejscu zamieszkania ucznia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.0
Data rozpoczęcia: 22.01.2024
Data zakończenia: 21.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 3 690 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od wymiaru etatu oraz stopnia awansu zawodowego
Praca pomiędzy godzinami 8:00-15:30
Wymiar czasu pracy : 2/18
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Empatia
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność

NIP: 5751787902
REGON: 240147533
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność wspomagająca edukację
Adres: Zjednoczenia 2A, 42-793 Ciasna, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Bednarczyk
Nr telefonu: 343535612
E-mail: sp.ciasna@interia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail