Główny księgowy - Ciasna, śląskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ciasna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

Numer oferty: StPr/24/0049

Miejsce pracy: Nowa 1 a, 42-793 Ciasna, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie rachunkowości GOPS, gospodarki finansowej, wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi, analiza wykorzystanych środków, przestrzeganie dyscypliny budżetowej, obsługa systemów informatycznych/programów księgowych oraz sprawozdawczych i bankowych, opracowanie planów finansowych, bieżąca kontrola, sprawozdawczość, dokonywanie przelewów na konta kontrahentów, dokonywanie rozliczeń ZUS/US/ z komornikami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: płaca zasadnicza+staż pracy+dodatek funkcyjny zmienny.
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
Na początku umowa na okres próbny, następnie na czas nieokreślony.
Szczegółowe informacje o prowadzonym naborze na stanowisko znajdują się na stronie www.ciasna.naszops.pl
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Spełnianie jednego z warunków:
a) ukończone ekonomiczne jednolite studia magisterskie, ekonomiczne wyższe studia
zawodowe, uzupełniające ekonomiczne studia magisterskie lub ekonomiczne studia
podyplomowe i posiadanie co najmniej trzyletniej praktyki w księgowości,
b) ukończona średnia policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna i posiadanie co
najmniej sześcioletniej praktyki w księgowości,
c) posiadanie wpisu do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów,
d) posiadanie certyfikatu księgowego uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg
rachunkowych lub świadectwa kwalifikacyjnego uprawniające do usługowego
prowadzenia ksiąg rachunkowych, wydanych na podstawie odrębnych przepisów.
Doświadczenie zawodowe: przy wykształceniu wyższym/podyplomowym- 3 lata stażu pracy, przy wykształceniu średnim- 6 lat stażu pracy.
Doświadczenie zawodowe w księgowości budżetowej jednostek samorządu terytorialnego, biegła obsługa komputera (programy finansowo-księgowe, kadry-płace, płatnik ZUS i bankowe), znajomość zasad księgowości budżetowej, planu kont i klasyfikacji budżetowej.

NIP: 5751026095
REGON: 150527372
Adres: Nowa 1 a, 42-793 Ciasna, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aldona Sławińska
Nr telefonu: 34 353 51 02
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Szczegółowe informacje o prowadzonym naborze na stanowisko znajdują się na stronie www.ciasna.naszops.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon