Kierowca-konduktor - Wadowice, małopolskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W PSZCZYNIE SPÓŁKA Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: gimnazjalne

Numer oferty: StPr/24/0083

Miejsce pracy: Nadbrzeżna 58, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz osób autobusami w transporcie krajowym.
Praca na czas nieokreślony, praca na pełny etat, w godz.05:00 do 00:00, w równoważnym czasie pracy. Praca również w wolne dni.
Kontakt osobisty 34-100 Wadowice, ul. Nadbrzeżna 58 poprzedzony kontaktem telefonicznym 322104131.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 19.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE 25,00 zł/h brutto + składniki wynagrodzenia (tj. wynagrodzenie za dyżur + premia uznaniowa).
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. godz
Zawód: kierowca autobusu
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • gimnazjalne
Uprawnienia:
  • Kwalifikacja wstępna przyspieszona dla prawa jazdy kat. D
  • Prawo jazdy kat. D

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. gimnazjalne, prawo jazdy kat. D, kwalifikacje wstępne dla prawa jazdy kat. D, mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

NIP: 6380000735
REGON: 000616126
Adres: Nadbrzeżna 58, 34-100 Wadowice, powiat: wadowicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Rozmus
Nr telefonu: 322104131
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, może być skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt osobisty poprzedzony kontaktem telefonicznym.