Fizjoterapeuta - Starogard Gdański, pomorskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim
Pracodawca: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia

Numer oferty: StPr/24/0030

Miejsce pracy: Jana Pawła II 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizowanie i prowadzenie zajęć usprawniających ruchowo indywidualnych i grupowych dla uczestników Domu;
- prowadzenie zajęć ruchowych poza siedzibą Domu tj. siłownie zewnętrzne, boiska ogólnodostępne na terenie miasta, spacery, wycieczki piesze, Nordic Walking;
- ustalanie zajęć ruchowych dostosowanych do stanu zdrowia, wieku podopiecznego i możliwości psychofizycznych;
- motywowanie do uczestnictwa w zajęciach ruchowych i aktywizacyjnych;
- przygotowywanie uczestników do udziału w zawodach sportowych;
- prowadzenie dokumentacji określonej w Regulaminie Domu, w tym szczególnie:
a) ewidencji obecności uczestników zajęć,
b) danych do sprawozdań,
c) dziennika zajęć;
- prowadzenie zajęć grupowych relaksacyjnych oraz z zakresu gimnastyki umysłu;
- współpraca przy opracowywaniu i wykonywaniu planów pracy Domu;
- zapewnienie bezpieczeństwa podopiecznym podczas prowadzonych zajęć usprawniających, monitorowanie samopoczucia i współpraca z pielęgniarką w tym zakresie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: fizjoterapeuta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Fizjoterapia
Uprawnienia:
  • dobra organizacja czasu pracy

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: wymagania dotyczące wyksztalcenia zgodne z Ustawą o zawodzie fizjoterapeuty z dnia 25 września 2015 r. (Dz.U. z 2022 r. poz. 168) oraz z art. 2 ust. 1 pkt 18d ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U. z 2017 r. poz. 2183).
1. Należy posiadać pełną zdolność do czynności prawnych;
2. Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu fizjoterapeuty, należy to potwierdzić orzeczeniem lekarskim;
3. Należy znać język polski wystarczająco dobrze, aby wykonywać zawód fizjoterapeuty;
4. Nie być skazanym prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wolności seksualnej i obyczajności oraz za czyny określone w art. 207 i art. 211 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz.
553, z późn. zm.);
5. Posiadać dyplom, świadectwo lub inny dokument potwierdzający kwalifikacje.
6. Umiejętność współpracy z seniorami.

NIP: 5921570077
REGON: 002841092
Adres www: www.mops.starogard.pl
Adres: Jana Pawła II 6, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Rompa
Nr telefonu: 585612938 wew.36
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon