Recepcjonista - Wędrzyn, lubuskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sulęcinie
Pracodawca: AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe, średnie zawodowe 4-letnie

Numer oferty: StPr/24/0021

Miejsce pracy: 69-211 Wędrzyn, powiat: sulęciński, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Recepcjonista- bieżący nadzór nad nieruchomością, zarzadzanie dokumentacją budynku, sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem, kwaterowanie mieszkańców internatu, zapewnienie bezpiecznych warunków użytkowania nieruchomości. Wymagane wykształcenie min. średnie, min. roczne doświadczenie zawodowe, znajomość pakietu MS Office. Praca w godz. 6:00-14:00, 12:00-20:00 na terenie Wędrzyna-Internat. Tel. 68 325 9124/573 789 158 Anna Chutko.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.01.2024
Data zakończenia: 15.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: recepcjonista
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie branżowe
  • średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia:
  • Znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. średnie, min. roczne doświadczenie zawodowe, znajomość pakietu MS Office.

NIP: 5262675121
REGON: 015296322
Adres: Starościńska 1, 02-516 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Chutko
Nr telefonu: 68 325 91 24
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Przed spotkaniem wymagany kon. tel.