Spawacz konstrukcji mag/tig - Wronki, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-16
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Pracodawca: Dokrol Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0042

Miejsce pracy: MICKIEWICZA 13A, 64-510 Wronki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- spawanie konstrukcji stalowych na podstawie rysunku
technicznego oraz instrukcji wizualnej,
- realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji,
- dbanie o wysoką jakość produktów, kontrola pomiarowa,
- współpraca z działem technicznym,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 do 32 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: spawacz
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • umiejetność obsługi narzędzi pomiarowych
  • doświadczenie zawodowe jako spawacz MAG/TIG min. 1 rok
  • dobra znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie min. zawodowe zasadnicze,
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
- pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależości od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego kandydata,

FIRMA OFERUJE:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na pełny etat,
- praca dwuzmianowa,
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o gruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość nadgodzin , jeśli pracownik wyrazi taką chęć,
- możliwość zdobycia certyfikatu spawalniczego,
- możliwość długoterminowej współpracy,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji,

NIP: 7872119603
REGON: 367925943
Adres: MICKIEWICZA 13A, 64-510 Wronki, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grzegorz Krół
Nr telefonu: 600 894 726
E-mail: dokrol@dokrol.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty:
- CV,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail