Księgowy/a - Turek, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Turku
Pracodawca: EK ELEKTROKABEL FABRYKA KABLI KAROLAK I SYNOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomczne

Numer oferty: StPr/24/0010

Miejsce pracy: CHOPINA 151, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie księgowości w firmie produkcyjnej a w szczególności:
- prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami (spółka z o.o.),
- bieżącą kontrole poprawności zapisów księgowych,
- stałe usprawnianie procesów księgowych,
- przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych,
- samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych rocznych i okresowych,
- sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do GUS,
- opracowywanie analiz, planów i kalkulacji na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 252 do 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA:
- praktyczna znajomości zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych, podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
- wykształcenie kierunkowe ekonomiczne (preferowany kierunek rachunkowość),
- ugruntowana wiedza ogólnoksięgowa obejmująca zagadnienia z wszystkich obszarów rachunkowości,
- bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT),
- umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów z obszaru księgowości,
- umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz pracy w zespole,
- samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków
- dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office.

DODATKOWE ATUTY
- znajomości programu księgowego COMARCH OPTIMA

NIP: 6681889347
REGON: 30045519700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja kabli
Adres: CHOPINA 151, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: ek@elektrokabel.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wyłącznie drogą elektroniczną na adres ek@elektrokabel.pl zgłoszeń zawierających CV oraz list motywacyjny z dopiskiem księgowość, z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail