Pomoc biurowo-techniczna - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2024-01-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0016

Miejsce pracy: Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: terminowe i prawidłowe załatwianie spraw związanych z organizacją imprez sportowych (preliminarze, regulaminy, zapowiedzi i komunikaty do mediów, protokoły wręczenia nagród, rozliczanie pod względem formalnym irachunkowym), opracowanie rocznego kalendarza impez, obsługa strony www oraz mediów społecznościowych Ośrodka, promocja imprez, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Rynek 27, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Kustra
Nr telefonu: 748325235
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie