Mechanik (teren całej polski) - Skarżysko Kościelne, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-01-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: "NAFTOSERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe, mechaniczne, kierunek: mechaniczne/elektromechanika

Numer oferty: StPr/24/0017

Miejsce pracy: 26-115 Skarżysko Kościelne, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługa techniczna, konserwacja urządzeń oraz instalacji technologicznych oraz prowadzenie prac ślusarsko remontowo serwisowych na terenie obiektów bazy paliw,
-monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w podległym systemie technologicznym w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska i organizacji pracy,
-usuwanie usterek i awarii technologicznych w działaniu instalacji, maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami,
-przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w bazach paliw zlokalizowanych na terenie Polski,
-prowadzenie prac mechanicznych, ślusarskich zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
-udział w procesie rozruchu technologicznego instalacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 1)
  • średnie branżowe, mechaniczne, kierunek: mechaniczne/elektromechanika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność analizy i interpretacji rysunku technicznego, podstawowa obsługa komputera i pakietu biurowego MS Office, umiejętność przeprowadzania przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn
elektrycznych, obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych (tygodniowych lub dłuższych), mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych, uprawnienia TDT: do obsługi urządzeń transportu bliskiego, obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych, obsługi i konserwacji przeciągarek wagonów po torach, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

NIP: 1251329028
REGON: 01585105400000
Krótki opis działalności gospodarczej: Naftoserwis działa na rynku od roku 2004 wydzielony ze struktur spółki Naftobazy (później: Operator Logistyczny Paliw Płynnych) jako niezależny podmiot wyspecjalizowany w zakresie obsługi infrastruktury baz paliw.
Adres www: https://naftoserwis.pl/
Adres: FINLANDZKA 10, 03-903 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Rzeczycka
Nr telefonu: 532 399 698
E-mail: rekrutacja@naftoserwis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail (w tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny 07/01/2024).
W odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne uprzejmie prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Naftoserwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-903) przy ul. Finlandzkiej 10, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych..
W przypadku wyrażenia chęci uczestnictwa w następnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Naftoserwis Sp. z o.o. prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Naftoserwis Sp. z o.o..
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Klauzuli informacyjnej dla osób biorących udział w rekrutacji, zamieszczonej na naszej stronie internetowej www.naftoserwis.pl
Informujemy również, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail