Elektryk - Boronów, śląskie

Data dodania: 2024-01-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Pracodawca: "NAFTOSERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: elektryczne, elektromechaniczne

Numer oferty: StPr/24/0035

Miejsce pracy: Sienkiewicza 12, 42-283 Boronów, powiat: lubliniecki, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Obsługa techniczna, konserwacja urządzeń oraz instalacji elektroenergetycznych oraz prowadzenie prac remontowo- serwisowych na terenie obiektów paliw,
- Monitorowanie stanu eksploatowanych maszyn i urządzeń w podległym systemie technologicznym w zakresie obowiązujących norm i przepisów BHP, ppoż., ochrony środowiska i organizacji pracy,
-Usuwanie usterek i awarii technologicznych w działaniu instalacji, maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie procedurami,
-Przeglądy okresowe maszyn i urządzeń w bazach paliw zlokalizowanych na terenie Polski,
-Prowadzenie prac elektroenergetycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
-Udział w procesie rozruchu technologicznego instalacji.
Zatrudnienie możliwe w miejscowościach: Boronów, Wola Rzędzińska, Jastrowie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.
Praca od poniedziałku do piątku.
Godzina zakończenia pracy: 15:00
Umowa na okres próbny- 3 miesiące, później na czas określony.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: elektryczne, elektromechaniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne o kierunku: elektrycznym lub elektromechanicznym. Doświadczenie zawodowe- min. 1 rok na stanowisku elektryk, elektromechanik. Posiadanie uprawnień: świadectwo kwalifikacyjne SEP Gr I ED GII ED w zakresie eksploatacji ewentualnie dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów montażu oraz kontrolno-pomiarowych. Umiejętność przeprowadzenia przeglądów, remontów i konserwacji typowych urządzeń i maszyn elektrycznych. Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B. Obowiązkowość, sumienność, dokładność, komunikatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole. Umiejętność zatrudnienia na podstawie o pracę. Mile widziane posiadanie uprawnień TDT: do obsługi urządzeń transportu bliskiego, obsługi urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorków transportowych do materiałów niebezpiecznych, obsługa i konserwacji przeciągarek wagonów po torach.

NIP: 1251329028
REGON: 01585105400000
Adres: Finlandzka 10, 03-903 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Rzeczycka
Nr telefonu: 532-399-698
E-mail: rekrutacja@naftoserwis.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - należy przesyłać drogą mailową na adres: rekrutacja@naftoserwis.pl do dn. 02.02.2024r.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail