Instruktor kulturalno oświatowy - Wrząca, pomorskie

Data dodania: 2024-01-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Gminne Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0099

Miejsce pracy: 76-251 Wrząca 53, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - organizacja pracy świetlicy wiejskiej,
- prowadzenie zajęć edukacyjnych i kół zainteresowań w świetlicy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi,
- planowanie i organizacja spotkań okolicznościowych, konkursów, uroczystości oraz imprez na rzecz społeczności lokalnej gminy Kobylnica,
- sporządzanie planów i sprawozdań merytorycznych dot. działalności.
Praca w świetlicy wiejskiej we Wrzącej i w Kczewie dwa razy w tygodniu po 5 godzin. Godz. pracy 14-19.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.25
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 1 550 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: animator kultury
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Wychowawca wypoczynku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, umiejętność organizacji pracy własnej i w zespole oraz współpracy ze społecznością lokalną
[Inne] : mile widziane

NIP: 8393145715
REGON: 221166502
Adres: Wodna 20/4, 76-251 Kobylnica, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Puzdrowska
Nr telefonu: 598429061
E-mail: centrum@kobylnica.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta