Lektor języka angielskiego - Sandomierz, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-01-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu
Pracodawca: Centrum Edukacji - Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew Kokoszka
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0036

Miejsce pracy: 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie zajęć z języka angielskiego z dziećmi i młodzieżą oraz kursów językowych dla dorosłych na terenie Sandomierza i powiatu sandomierskiego

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 55 do 75 PLN
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Lektor języka obcego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Uprawnienie pedagogiczne
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie mile widziane , umiejętność pracy z grupą, łatwość nawiązywania kontaktów

NIP: 8651260491
REGON: 830635753
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mickiewicza 34, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Lech
Nr telefonu: 644-14-45
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą:
telefoniczy 506-138-791
e-mail bhzk@wp.pl
Osoba do kontaktu pracodawcy: Zbigniew Kokoszka
Nr telefonu: 506-138-791
E-mail: bhzk@wp.pl