Specjalista do spraw obsługi i zatrudnienia obcokrajowców - Siemiatycze, podlaskie

Data dodania: 2024-01-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku
Pracodawca: KOLIN INŞAAT, TURIZM SANAYI VE TICARET SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0080

Miejsce pracy: Ciechanowiecka 65, 17-300 Siemiatycze, powiat: siemiatycki, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - asystowanie przy procesach imigracyjnych cudzoziemców
- kontakt z cudzoziemcami, firmami, urzędami;
- przygotowywanie dokumentacji, monitorowanie spraw w urzędach oraz raportowanie statusu toczących się procesów;
- przygotowywanie dokumentów kadrowych do podpisywania umów z cudzoziemcami;
- pomoc w złożeniu wniosków w urzędzie wojewódzkim,
- informowanie o bieżących zmianach oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów;
- współpraca z innymi działami w firmie;
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji;
- praca hybrydowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 12 000 PLN
Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE ADEKWATNE DO DOŚWIADCZENIA KANDYDATA
praca hybrydowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw czasowego zatrudniania pracowników
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka tureckiego
doświadczenie na podobnym stanowisku-pozwolenie na pobyt obcokrajowca, pozwolenie na pracę;
dobra znajomość pakietu MS Office
komunikatywność i otwartość w kontaktach
umiejętność lub chęć działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
dobre planowanie i organizacja pracy własnej
dyspozycja do pracy stacjonarnej
J. ANGIELSKI - POZIOM KOMUNIKATYWNY

NIP: 1080023787
REGON: 38314374800000
Adres: Grzybowska 4/U-8A, 00-131 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 780 449 215
E-mail: mswajda@kolin.com.tr
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail