Pracownik administracyjno-biurowy - Malbork, pomorskie

Data dodania: 2024-01-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Pracodawca: FUNDACJA "WSPARCIE NA STARCIE"

Numer oferty: StPr/24/0027

Miejsce pracy: Bartosza Wojciecha Głowackiego 2/7, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Poszukujemy osoby, która: Lubi i umie pracować z ludźmi;
Uwielbia nawiązywać nowe kontakty w ramach rozwoju prowadzonych projektów; Jest samodzielna w działaniu, potrafi dobrze organizować swoją pracę, nie ma trudności z realizacją równolegle kilku zadań; odnajduje się w pracy dynamicznej; potrafi obsługiwać podstawowe programy komputerowe wykorzystywane w pracach biurowych (np. Word, Excel, PowerPoint).
Dodatkowymi atutami będą:
doświadczenie zawodowe w organizacjach pozarządowych; doświadczenie w koordynacji projektów/ programów/działań społecznych; znajomość tematyki pozyskiwania funduszy na działania społeczne; doświadczenie we współpracy z biznesem.
Czekamy na Twoje zgłoszenie z uzasadnieniem dlaczego właśnie Ty jesteś tą osobą, której szukamy. Swoje CV i list motywacyjny wyślij na info@wsparcienastarcie.edu.pl.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: doświadczenie w NGO mile widziane, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy na działania społeczne, umiejętność pracy z ludźmi, zaangażowanie, samodzielność, umiejętność koordynowania projektów, znajomość j. angielskiego mile widziana

NIP: 5792270811
REGON: 38357213600000
Adres: 500-lecia 98, 82-200 Malbork, powiat: malborski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: info@wsparcienastarcie.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Czekamy na Twoje zgłoszenie z uzasadnieniem dlaczego właśnie Ty jesteś tą osobą, której szukamy. Swoje CV i list motywacyjny wyślij na info@wsparcienastarcie.edu.pl

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail