Stanowisko ds. obsługi klienta - Swołowo, pomorskie

Data dodania: 2024-01-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Redzikowo
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0072

Miejsce pracy: 76-200 Swołowo 5, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa gości ZIT, dbałość o relacje z klientami, Koordynacja działalności kawiarni w ZIT, pozyskiwanie i obsługa klientów. Dbanie o zaopatrzenie w towary, przygotowanie grafiku pracy dla pracowników kawiarni, Przygotowywanie i dbałość o ciągłość oferty gastronomicznej kawiarni, Obsługa gości kawiarni, Zapewnienie sprawnego funkcjonowania kawiarni w sezonie turystycznym i podczas wydarzeń, Prowadzenie dokumentacji merytoryczno-finansowej na potrzeby kawiarni w szczególności inwentaryzacja stanu rzeczowego, Obsługa rezerwacji noclegów w Zagrodzie Inicjatyw Twórczych, w tym prowadzenie dokumentacji recepcyjnej, Prowadzenie kalendarza wydarzeń, dbałość o harmonogram pracy ZIT, Odpowiedzialność za zaopatrzenie obiektu. Zamawianie środków niezbędnych do stałej obsługi gości noclegowych;
Praca na czas określony 3 m-ce, możliwość przedłużenia na czas nieokreślony,
godz. pracy 7.30-15.30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne doświadczenie w pracy w gastronomii (restauracja, kawiarnia, pub, inne).
Mile widziane doświadczenie w kierowaniu pracami kawiarni lub innego punktu gastronomicznego.
Mile widziane doświadczenie w pracy w recepcji i przy systemie rezerwacji.
Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta.
Znajomość obsługi komputera.
Prawo jazdy kat. B.
Język angielski poziom B1 i wyżej.

NIP: 8393177589
REGON: 360279173
Adres: Główna 65, 76-200 Głobino, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamilla Micuńska
Nr telefonu: 59 847 10 91
E-mail: biuro@gok.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail