Magazynier (możliwość sfinansowania kursu na wózek widłowy) - Bieruń, śląskie

Data dodania: 2024-01-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "AUTOS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0071

Miejsce pracy: Świerczyniecka 11, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kompletacja zamówień; wyładunki/załadunki samochodów; przyjmowanie dostaw; inne prace w procesach magazynowych; praca na wózku widłowym (możliwość sfinansowania kursu przez pracodawcę).
* aktualnie praca na dwie zmiany: 08:00-16:00; 18:00-02:00 - docelowo na trzy zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
* możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy - godziny pracy do ustalenia z pracodawcą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera
  • Obsługa Skanera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem (możliwość sfinansowania kursu przez pracodawcę), znajomość procesów magazynowych, znajomość obsługi komputera, umiejętność obsługi skanera, chęć do jazdy na wózku widłowym.

NIP: 9532271460
REGON: 09230342400000
Adres: Świerczyniecka 11, 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Głos
Nr telefonu: 539 022 641
E-mail: d.glos@autos.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu rozmowy: ul. Świerczyniecka 11, 43-150 Bieruń