Operator urządzeń oczyszczania ścieków - Kluczbork, opolskie

Data dodania: 2024-01-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracodawca: WODOCIĄGI I KANALIZACJA "HYDROKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0028

Miejsce pracy: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: WODOCIĄGI I KANALIZACJA HYDROKOM SP. Z O.O.
ul. Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork
OGŁOSZA NABÓR
NA STANOWISKO: OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Zakres wykonywanych obowiązków:
1. Obsługa maszyn i urządzeń oczyszczalni.
2. Stały dozór nad bezawaryjną pracą urządzeń oczyszczalni ścieków.
3. Bieżące usuwanie drobnych usterek urządzeń oczyszczalni ścieków zgłaszanie przełożonemu poważniejszych usterek natychmiast po ich wystąpieniu.
4. Bieżące prace porządkowe w obiektach oczyszczalni.
5. Ręczne prace transportowe.
6. Pomoc w pracach przygotowawczych do prac remontowych.
7. Pomoc w przeprowadzaniu prac remontowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator urządzeń oczyszczania ścieków
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
1. wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane: ślusarz, mechanik lub hydraulik,
2. mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji, sieci energetycznych SEP G1/E i G2/E

Kandydata powinno cechować:
umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, odpowiedzialność, rzetelność, dyspozycyjność.

NIP: 7510001700
REGON: 53059340300000
Adres: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
E-mail: sekretariat@hydrokom.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1. życiorys (CV),
2. kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
3. kserokopie dokumentów potwierdzających uprawnienia,
4. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie: Wodociągi i kanalizacja ''HYDROKOM'' Sp. z o.o. ul. Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork lu przesłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl do dnia 26.11.2024