Wykładowca na kierunku technik sterylizacji medycznej - Nowy Sącz, małopolskie

Data dodania: 2024-01-11
Dodane przez: Sądecki Urząd Pracy
Pracodawca: CENTRUM NAUKI I BIZNESU "ŻAK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0020

Miejsce pracy: Jana Długosza 18, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
- prowadzenie zajęć lekcyjnych dla uczniów w szkole dla dorosłych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 40.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 35 PLN
Opis wynagrodzenia: zł/godzina.
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sterylizator medyczny.
2. Zajęcia praktyczne może prowadzić osoba, która posiada dyplom ukończenia technika sterylizacji medycznej. Natomiast część teoretyczną pracownik służb medycznych.

NIP: 7292597869
REGON: 10019011500000
Adres: Milionowa 21, 93-105 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sylwia Gądek
Nr telefonu: 18 442-14-57
E-mail: nowysacz@zak.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-07