Sekretarka- referent - Goleszów, śląskie

Data dodania: 2024-01-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Pracodawca: Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0016

Miejsce pracy: Cieszyńska 25, 43-440 Goleszów, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu, prowadzenie dokumentacji kadrowej, opracowanie projektów, zarządzeń, regulaminów, sporządzanie sprawozdań merytorycznych, zestawien statystycznych
sporządzanie projektów umów z artystami, prowadzenie archiwum GOK
sporządzanie dokumentów w zakresie pozyskiwania środków z Funduszy UE i innych źródeł przy współpracy ze starszym instruktorem artystycznym,
sporządzanie dokumentacji. wniosków celem pozyskania pozabudżetowych środków finansowania działań GOK-u przy współpracy ze starszym instruktorem artystycznym
prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej
pomoc przy organizacji imprez i przedsięwzięć kulturalnych, zamawianie materiałów biurowych oraz środków czystośći
rozliczanie delegacji służbowych
wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku od 7 :00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00 lub od 9:00 do 17:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: sekretarka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej, obsługa sekretariatu

NIP: 5481226452
REGON: 072355141
Adres: Cieszyńska 25, 43-440 Goleszów, powiat: cieszyński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Szarzec
E-mail: dyrektor@gok.goleszow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty należy składać do 31.01.2024r. osobiście lub poczta tradycyjną lub emailem do Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie, ul. Cieszyńska 25
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 8-16