Aplikant - Dworek, pomorskie

Data dodania: 2024-01-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: GŁÓWNY INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0023

Miejsce pracy: 82-103 Dworek, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie:

Aplikant do spraw: kontroli w zakresie obowiązku uiszczania opłaty elektronicznej za przejazd po drogach krajowych i opłaty za przejazd autostradą, Zespół Północny, Wydział Inspekcji Mobilnych Jednostek Kontrolnych, Biuro Kontroli Opłaty Elektronicznej.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 380,9 PLN
Opis wynagrodzenia: ( 4380,90 PLN brutto tj, mnożnik 2.0 kwoty bazowej która wynosi 2190,45 PLN)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor inspekcji transportu drogowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie :

Wykształcenie: średnie po zdanym egzaminie maturalnym;
Ukończone 23 lata w terminie umożliwiającym zatrudnienie aplikanta na stanowisku inspektorskim po zdaniu egzaminu kwalifikacyjnego o którym mowa wcześniej;
Posiadanie wymaganego stanu zdrowia dla stanowiska inspektorskiego, o którym mowa w art. 76 ust. 1 pkt 5 ustawy o transporcie drogowym;
Prawo jazdy kategorii B;
Umiejętność obsługi komputera MS Office;
Znajomość: ustawy o autostradach płatnych oraz Krajowym Funduszu Drogowym, kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o drogach publicznych, ustawy prawo o ruchu drogowym, ustawy o służbie cywilnej i kodeksu etyki służby cywilnej, zasad organizacji i funkcjonowania Inspekcji Transportu Drogowego;
Kompetencje: współpraca w zespole, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, orientacja na klienta, podejmowanie decyzji, myślenie analityczne;
W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.;
Posiadanie obywatelstwa polskiego.
Korzystanie z pełni praw publicznych.
Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE (wymagania dodatkowe)
Komunikatywna znajomość co najmniej jednego języka obcego (języki krajów UE, angielski lub rosyjski);
Prawo jazdy kategorii A, C, D, C+E, D+E;
Umiejętność syntetycznego formułowania pisemnych wniosków.

NIP: 5262596640
REGON: 017427604
Adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: rekrutacja@gitd.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie:

Uprzejmie informujemy, że dokumenty można składać w formie papierowej lub w formie elektronicznej za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP) lub pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@gitd.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, poczta