Edukator/przewodnik - Gniezno, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie
Pracodawca: Muzeum Początków Państwa Poslkiego w Gnieźnie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0027

Miejsce pracy: prof. Józefa Kostrzewskiego 1, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prowadzenie zajęć muzealnych (lekcji i warsztatów) w siedzibie Muzeum i w terenie;
• obsługa zwiedzających oraz oprowadzanie po Muzeum;
• tworzenie i zarządzanie treścią w muzealnym Mobilnym Przewodniku;
• współtworzenie treści na profile Muzeum na portalach społecznościowych;
• opracowanie, obsługa i realizacja działań edukacyjnych i popularyzatorskich;
• organizacja wystaw;
• koordynacja pracy zespołu obsługi wystaw;
• pełnienie nadzorów merytorycznych.
więcej na temat oferty oraz niezbędnych dokumentów: https://www.muzeumgniezno.pl/strona,27,praca-.html
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przewodnik turystyczny terenowy
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Komunikatywność
  • dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
  • bardzo dobra obsługa komputera

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wysoka kultura osobista; wszystkie informacje: https://www.muzeumgniezno.pl/strona,27,praca-.html
[Umiejętność 1] : znajomość dziejów początków państwa polskiego
[Inne] : - doświadczenie w zakresie animacji społeczno-kulturalnej
- charyzma i łatwość nawiązywania kontaktu z grupą odbiorców;
- umiejętność prowadzenia zajęć dla różnych grup wiekowych;
- znajomość dziejów początków państwa polskiego;
- komunikatywność, otwartość;
- samodzielność w działaniu;
- sprawna obsługa edytorów tekstu
więcej na temat oferty: https://www.muzeumgniezno.pl/strona,27,praca-.html

NIP: 7841010561
REGON: 639755382
Adres: prof. Józefa Kostrzewskiego 1, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Burzańska
E-mail: grazyna.burzanska@muzeumgniezno.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail