Magazynier - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-01-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pracodawca: PROFI WORKER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0030

Miejsce pracy: Hallera 78, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie oraz wydawanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 16.01.2024
Data zakończenia: 15.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: magazynier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca od poniedziałku do niedzieli, praca trzyzmianowa 12-24; 6-15; 20-4, 40 godzin tygodniowo

NIP: 5252952501
REGON: 525069488
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Ballestremów 16, 41-700 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aleksandra Bożek
Nr telefonu: 327715921
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP
Osoba do kontaktu pracodawcy: Wojciech Krukierek
Nr telefonu: 518740761
E-mail: biuro@profiworker.pl