Pracownik ochrony- zakład produkcyjny - Niepołomice, małopolskie

Data dodania: 2024-01-09
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: Impel Safety Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0197

Miejsce pracy: DOKTORA RUDOLFA DIESLA 1, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: kontrola ruchu kołowego oraz osobowego, patrole piesze oraz zmotoryzowane po wyznaczonym terenie, prowadzenie książki służb, skanowanie kodów z materiałów wjeżdżających lub wyjeżdżających z zakładu, itp.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 01.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie= 27,70 brutto/h lub umowa o pracę= 4242 zł brutto
Praca wg grafiku od poniedziałku do niedzieli w systemie zmian 12: 6-18/18-6 lub 7-19/19-7.
Zawód: pozostali pracownicy usług ochrony gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali pracownicy usług ochrony gdzie indziej niesklasyfikowani
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia:
  • osługa komputera
  • prawo jazdy kat. B *

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca wg grafiku od poniedziałku do niedzieli w systemie zmian 12: 6-18/18-6 lub 7-19/19-7

NIP: 8992786975
REGON: 364049814
Adres www: www.stacjarekrutacja.pl
Adres: Antoniego Słonimskiego 1, 50-304 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pracodawca
Nr telefonu: 510 013 612
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: praca: Doktora Rudolfa Diesla 1, 32-005 Niepołomice
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon