Administrator targowiska - Wołomin, mazowieckie

Data dodania: 2024-01-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0040

Miejsce pracy: Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Administrowanie targowiskami: monitoring, kontrola i egzekwowanoe przestrzegania regulaminu targowiska
2. Pobieranie i rozliczanie opłat targowych
3. Realizacja i koordynacja utrzymywania porządku na targowiskach
4. Monitoring handlu przy cmentarzu w okresie Wszystkich Świetych
5. Inne prace wynikające z zakresu działań Przędsiębiorstwa Komunalnego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Opis wynagrodzenia: Trzy zmiany
7:30-15:30
06:00-15:00
04:00-13:00
praca na okres 18-stu miesięcy, miejsce pracy teren miasta Wołomin oraz Al. Armii Krajowej 34, 05-200 Wołomin
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • pobieranie opłat i przyjmowanie gotówki, uprawnienia do podpisywania protokołów zdawzo-odbiorczych pawilonu, znajomość i stosowanie w przebiegu pracy aktualnie obowiązujących papierów prawa, związanych z handlem na targowiskach

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 2)

Krótki opis działalności gospodarczej: przedsiębiorstwo komunalne
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Warszawska 5a, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Natalia Wojtyńska
Nr telefonu: 22 763 73 11
E-mail: n.wojtynska@wolomin.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie do pracy