Psycholog - Kluczbork, opolskie

Data dodania: 2024-01-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KLUCZBORKU
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: psycholog

Numer oferty: StPr/24/0022

Miejsce pracy: Sienkiewicza 20B, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do zadań na stanowisku psychologa należeć będzie:
1) poradnictwo psychologiczne (w tym w zakresie interwencji kryzysowej) dla ofiary przemocy, sprawców przemocy, rodzin będących w kryzysie, dzieci i młodzieży;
2) prowadzenie poradnictwa i terapii dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą
i ich dzieci, dzieci umieszczonych w pieczy zstępczej oraz usamodzielniających się wychowanków z pieczy zastępczej;
3) dokonywanie okresowej oceny sytuacji dzieci przebywających w rodzinnej pieczy zastępczej (w ramach zespołu ds. pieczy zastępczej);
4) dokonywanie okresowej oceny rodzin zastępczych (w ramach zespołu ds. pieczy zastępczej);
5) prowadzenie kwalifikacji osób kandydujących do pełnienia rodziny zastępczej lub prowadzenia rodzinnego domu dziecka (w ramach zespołu ds. pieczy zastępczej);
6) diagnoza i terapia osób będących w kryzysie;
7) prowadzenie dokumentacji z zakresu interwencji kryzysowej;
8) przyjmowanie zgłoszeń w ramach interwencji kryzysowej na numer przydzielonego telefonu komórkowego;
9) prowadzanie niezbędnych badań psychologicznych;
10) prowadzenie ewidencji osób korzystających z pomocy;
11) bieżące wprowadzanie danych do programu informatycznego oraz przygotowywanie sprawozdawczości;
12) współpraca z radcą prawnym, policją, sądem, prokuraturą, OPS, Domami Dziecka
i instytucjami działającymi na rzecz rodziny i dziecka, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Kluczborku;

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: psycholog

NIP: 7511536900
REGON: 531421437
Adres: Sienkiewicza 20B, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Patrycja Winkowska
E-mail: kadry@pcprkluczbork.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -