Pracownik biurowy - Mroczków, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-01-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Pracodawca: FISCHER AUTOMOTIVE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0008

Miejsce pracy: 26-120 Mroczków 4A, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -obsługiwanie korespondencji firmowej lub urzędowej; planowanie i organizacja spotkań biznesowych itp.; przyjmowanie i obsługa interesantów; udzialanie informacji interesantom, sprawowanie nadzoru nad dokumenatcją firmową lub urzędową; obsługiwanie urządzeń biurowych (szeroko pojmowanych).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 11.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik biurowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B

NIP: 6631761591
REGON: 292893158
Krótki opis działalności gospodarczej: Elementy montażowe układów wydechowych czyli uszczelki, pierścienie uszczelniające, wieszaki gumowe, złączniki rur, zaciski, opaski puszek tłumików oraz podkładki i inne uzupełniające artykuły dla motoryzacji są przedmiotem naszej działalności od 1998 roku. W roku 2004 nasz program uzupełniły kolektory wydechowe.
Adres www: http://www.fa1.pl/
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 1-go Maja 105, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Żak
Nr telefonu: 412517380
E-mail: m.zak@skarzysko.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -skierowanie z PUP
Osoba do kontaktu pracodawcy: Wiolatta Dziwok
Nr telefonu: 41 254 19 03