Specjalista ds. obsługi floty samochodowej i zakupów - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: MEDICAL SOLUTIONS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0021

Miejsce pracy: Aleje Zygmunta Krasińskiego 20A, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres obowiązków
- Nadzór nad flotą około 100 pojazdów, w tym regularna kontrola ich kondycji i
sposobu użytkowania
- Zarządzanie procesem obsługi szkód
- Współpraca z firmami ubezpieczeniowymi, zarządzanie ewidencją pojazdów,
planowanie zakupów
- Prowadzenie dokumentacji flotowej, przygotowywanie raportów i zestawień
- Analiza i optymalizacja kosztów związanych z utrzymaniem floty
- Przegląd rynku, analiza ofert leasingowych oraz negocjacje warunków z dostawcami i ubezpieczycielami
- Konfigurowanie, zamawianie i odbiór pojazdów
- Negocjowanie warunków umów najmu, serwisu, ubezpieczeń i innych usług
związanych z flotą
- Współpraca z innymi działami firmy oraz zapewnienie wsparcia użytkownikom
pojazdów
- Zakupy towarów handlowych na magazyn
- Nadzór nad logistyką zakupionych towarów
- Nadzór nad reklamacjami zakupionych towarów
- Aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
- Analiza otrzymywanych ofert, wysyłanie zapytań, prowadzenie negocjacji
handlowych z dostawcami
- Aktywne monitorowanie i analiza rynku oraz aktualizowanie cen sprzedaży
- Ścisła współpraca z działem sprzedaży
Firma oferuje:
- Podwyższanie umiejętność poprzez szkolenia również zagraniczne
- Ambitną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 25 letnim doświadczeniem
- Pracę ze sprzętem renomowanych, światowych marek
- Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Opis wynagrodzenia: - szczegóły dotyczące wynagrodzenia zostaną przedstawione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: organizator transportu drogowego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Znajomość sektora motoryzacyjnego oraz przepisów związanych z leasingiem i wynajmem pojazdów będzie dodatkowym atutem
- Doświadczenie w prowadzeniu zakupów towarów handlowych na magazyn będzie dodatkowym atutem
- Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
- Skuteczność w wykonywaniu swoich obowiązków
- Skrupulatność w dokumentowaniu i monitorowaniu danych dotyczących floty i zakupów
- Proaktywna postawa nastawiona na wprowadzanie innowacji w zakresie prowadzonych działań
- Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów związanych z flotą i zakupami w czasie rzeczywistym
- Umiejętność efektywnego planowania czasu
- Dobra znajomość programu MS Excel
- Prawo jazdy kat. B. - wymóg obowiązkowy
- Wysoki poziom kultury osobistej

NIP: 6380013413
REGON: 27199765800000
Adres: MIŃSKA 25 B/U1, 03-808 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: i.nowosielska@medicalsg.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail