Pomocnik murarza - Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim
Pracodawca: Firma Ogólnobudowlana BUD-MAR Monika Czarnecka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0004

Miejsce pracy: 13-300 Nowe Miasto Lubawskie, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy murowaniu i stawianiu bloków i domków jednorodzinnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia: godzinowy.
Zawód: pozostali murarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA DO WYKONYWANYCH OBOWIĄZKÓW.
Mile widziana umiejętność murowania, szpachlowania, prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (nie są to warunki konieczne).

Wymiar czasu pracy: 40 h/tyg.
Godziny pracy: 8.00-16.00.
Miejsce pracy: w obrębie 60 km od Nowego Miasta Lub.
Forma kontaktu z pracodawcą: konktakt telefoniczny w godzinach 17.00-19.00.
Możliwość zapewnienia transportu (do uzgodnienia z pracodawcą).

NIP: 5811660135
REGON: 525425397
Adres: 13-340 Wielka Wólka 20, powiat: nowomiejski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Czarnecka
Nr telefonu: 727 532 102
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 13.00-19.00