Ref - nauczyciel wspomagający - Łubniany, opolskie

Data dodania: 2023-12-19
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu
Pracodawca: Funadacja ,,Bajkowy Las''
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Numer oferty: StPr/23/2481

Miejsce pracy: KRZYŻULA 8, 46-024 Łubniany, powiat: opolski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w pełni funkcjonującymi jak również z dziećmi z trudnościami. Prowadzenie zajęć interaktywnych, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji z prowadzonych działań; prowadzenie zajęć z Treningu Umiejętności społecznych z dziećmi z trudnościami( Dwudniowe szklolenia , które zapewniamy nowo zatrudnionej osobie. Po takim szkoleniu osoba otrzymuje Certyfikat i może prowadzić zajęcia z TUS- Treningu Umiejętności społecznych . Praca na 2 zmiany 7.30-15.30; 9-17. Praca w Łubnianach ul. Krzyżula 8 jak również w pracowni również w Łubnianach ul. Opolska 74 .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 19.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel w placówkach pozaszkolnych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), inne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe typ pedadogiczny ( zmiana wymagań- aneks nr 2 z 14.02.2024 do umowy o refundację ), staż pracy - brak wymagań.

Kolejna!!!! giełda pracy w dniu 27 marca 2024 r. godz. 9.00 w PUP OPOLE ul. Hubala 21 sala nr 14 ( I piętro); co 15 min. 1 osoba

NIP: 9910522266
REGON: 381257241
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Hubala 21, 45-266 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Izabela Kołodziejczyk
Nr telefonu: 774422932
E-mail: i.kolodziejczyk@pup.opole.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP OPOLE i CV!!!!!skierowanie z PUP OPOLE i CV. Osoby , które nie posiadają CV proszę kierować do doradcy zawodowego w celu jego sporządzenia.!!!!!!!
Osoba do kontaktu pracodawcy: Katarzyna Sowa
Nr telefonu: 502 037 207