Czynności produkcyjne, monterskie, logistyczne, konfekcyjne - Nowa Sól, lubuskie

Data dodania: 2024-01-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/24/0004

Miejsce pracy: Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie prostych czynności produkcyjnych, montowanie elementów przy linii produkcyjnej, pakowanie elementów, komponentów niezbędnych przy linii produkcyjnej i ich uzupełnianie. Zlecenie wykonywane w godzinach pracy zakładu: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00 od poniedziałku do niedzieli, 5 dni w tygodniu,w zależności od potrzeb. Minimum 160 godzin miesięcznie, 40 godz. tygodniowo, stawka godzinowa minimum 27,70 zł brutto. Pracodawca odprowadza wszystkie składki, chorobowa na wniosek pracownika.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 30.01.2024
Data zakończenia: 30.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa nie mniej niż 27,70 zł. Min. 160 godzin ( w zależności od potrzeb zleceniodawcy) w miesiącu. Pracodawca odprowadza wszystkie składki, chorobowa na wniosek pracownika.
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Ze względu na rodzaj wykonywanej pracy i występujące dźwiganie oferta skierowana do mężczyzn.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Bitner
Nr telefonu: 683880336
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy z PUP