Informatyk - Cyców, lubelskie

Data dodania: 2024-01-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej
Pracodawca: BANK SPÓŁDZIELCZY w Cycowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Numer oferty: StPr/24/0002

Miejsce pracy: CHEŁMSKA 14, 21-070 Cyców, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - administrowanie systemami inforrmatycznymi oraz nadzór nad sprawnym działaniem systemów bankowych, - administrowanie siecią teleinformatyczną (LAN/WAN), - - monitorowanie infrastruktury IT, badanie podatności, aktualizowaie systemów, reagowanie na incydenty bezpieczeństwa,
- współpraca z dostawcami systemów ( obsługa zgłoszeń serwisowych),
- zapewnienie wsparcia dla użytkowników systemów,
- dokonywanie konserwacji i opinii technicznej sprzętu informatycznego,
- uczestniczenie w dokonywaniu oceny przydatności oprogramowana w jednostkach i komórkach organizacyjnych Banku.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do negocjacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista zastosowań informatyki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Uprawnienia:
  • znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wiedza z zakresu zagadnień dotyczących bezpieczeństwa oraz konfiguracji urządzeń sieciowych LAN/WAN ( na poziomie CCNA - routing, switching), wiedza z zakresu systemów operacyjnych Linux/Windows ( konfiguracja urządzeń końcowych, instalacji oprogramowań).
Znajomosć rozwiązań antywirusowych ( zarządzanych w sposób centralny), środowisk wirtualizacjii, usług katalogowych(AD) oraz umiejętności z zakresu projektowania w html/php- mile widzane .
Otwartość na nowe rozwiązania i wielozadaniowość, komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dyskrecja, odpowiedzialność.
Mile widziane doświadczenie w pracy w bankowości elektronicznej.

NIP: 5650004324
REGON: 000500659
Adres: CHEŁMSKA 14, 21-070 Cyców, powiat: łęczyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mirosław Podebry
Nr telefonu: 82 567 70 08
E-mail: sekretariat@bscycow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie, cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail