Inspektor ds. kadr i administracji - Czaplinek, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-01-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Pracodawca: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Czaplinek
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0011

Miejsce pracy: Pławieńska 4-6, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej. Sporządzanie raportów i analiz kadrowych. Prowadzenie spraw pracowniczych (sporządzanie sprawozdań, ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej, prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników niepedagogicznych, organizacja i kontrola terminowości szkoleń BHP pracowników oraz badań lekarskich itp.). Obsługa programu VULCAN, obsługa platformy Systemu Informacji Oświatowej (SIO), ZUS PUE, BIP, GUS. Sporządzanie umów oraz zamówień publicznych. Inne czynności zlecone przez Dyrektora placówki.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: średnie o kierunku umożliwiającym wykonywanie zadań na stanowisku, a w odniesieniu do stanowisk urzędniczych i kierowniczych stanowisk urzędniczych stosownie do opisu stanowiska.
Doświadczenie zawodowe: 5 letni staż pracy na podobnym stanowisku.
Inne: sumienność i punktualność, znajomość Kodeksu Pracy, Karty Nauczyciela, Prawa Oświatowego oraz Ustaw i Rozporządzeń związanych z zakresem obowiązków oraz działalnością placówki oświatowej.

NIP: 2530333259
REGON: 321260528
Adres: Pławieńska 4-6, 78-550 Czaplinek, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sebastain Matułojć
Nr telefonu: 94 375 15 50
E-mail: mow.czaplinek@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście