Handlowiec ze znajomością języka angielskiego /praca stacjonarna/ - Kamień Duży, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-01-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Pracodawca: Eureka Waldemar Chmiel
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0052

Miejsce pracy: 14-200 Kamień Duży 53, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wystawianie faktur, przyjmowanie zamówień, utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami, pozyskiwanie nowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 08.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: w zależności od doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Doświadczenie na stanowisku handlowca - koniecznie.

NIP: 5811005181
REGON: 170273097
Krótki opis działalności gospodarczej: ma profil na stronie
Adres www: www.eurekailawa.pl
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 1 Maja 8B, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Meszko
Nr telefonu: 896443208
E-mail: d.meszko@pup.ilawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Osoba do kontaktu pracodawcy: Waldemar Chmiel
Nr telefonu: 607 580 042