Specjalista ds. administracyjnych - Łomża, podlaskie

Data dodania: 2024-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracodawca: Akademia Łomżyńska
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja/ekonomia

Numer oferty: StPr/24/0005

Miejsce pracy: Akademicka 14, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba na stanowisku Specjalisty ds. administracyjnych będzie odpowiedzialna w szczególności za:
- wyszukiwanie i przekazywanie informacji o możliwościach i zasadach pozyskiwania środków na projekty współfinansowane ze środków UE i innych programów krajowych,
- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów,
- współpracę z koordynatorami projektów w zakresie bieżącej kontroli prawidłowości realizacji projektów, terminowego składania raportów i sprawozdań z realizacji projektu,
- przygotowywanie we współpracy z jednostkami organizacyjnymi administracji propozycji szczegółowych zasad realizacji i rozliczeń projektów dofinansowanych ze środków poszczególnych funduszy,
- prowadzenie rejestru złożonych wniosków oraz rejestru realizowanych przez Uczelnię projektów,
- utrzymywanie kontaktów z przedstawicielami instytucji zarządzających i wdrażających fundusze strukturalne w Polsce,
- przygotowywanie dla Ministerstwa Edukacji i Nauki okresowych informacji na temat realizowanych i planowanych do realizacji projektów,
- obsługa systemu POL-on w zakresie raportów związanych z projektami realizowanymi przez Uczelnię,
- przygotowanie okresowych sprawozdań o złożonych wnioskach, przyznanych środkach i postępach realizowanych projektów,
- organizacja spotkań z kierownikami projektów,
- współpraca w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu środków zewnętrznych oraz koordynowanie strategicznych inwestycji Uczelni z zakresu współpracy nauki z gospodarką/przemysłem,
- współpraca z otoczeniem gospodarczym, jednostkami samorządu terytorialnego, władzami administracyjnymi regionu,
- inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego w zakresie pozyskiwania i realizacji projektów.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw obsługi projektów i programów
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: administracja/ekonomia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie, 2-letnie doświadczenie przy wnioskowaniu lub realizacji projektów EFS, POKL, RPO, POWER, FERS na podobnym stanowisku, znajomość zagadnień związanych z realizacją i rozliczaniem projektów, znajomość dokumentów związanych z realizacją projektów współfinansowanych ze środków EFS, RPO, POWER, FERS, wiedza z zakresu zagadnień związanych z PZP i konkurencyjnością, biegła obsługa komputera w zakresie pakietów biurowych, w szczególności MS Word i MS Excel, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy własnej, dokładność, rzetelność i sumienność, opanowanie, umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość w wykonywaniu obowiązków. Dodatkowym atutem będzie: znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym, znajomość realiów funkcjonowania uczelni wyższych.

NIP: 7181947148
REGON: 451202740
Krótki opis działalności gospodarczej: Szkoły wyższe
Adres www: https://al.edu.pl/
Adres: Akademicka 14, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Irena Wiska
Nr telefonu: 86 2168279
E-mail: iwiska@al.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Podanie, Życiorys zawodowy, Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (formularz do pobrania na stronie internetowej Uczelni w zakładce pracownicy; link: https://al.edu.pl/pracownicy/formularz-i-druki/kadry), Dokumenty poświadczające spełnianie przez kandydata wymogów. Podpisana klauzula o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji (formularz do pobrania: https://al.edu.pl/pracownicy/226-specjalista-ds-administracyjnych-ros-1102-24-23). Oświadczenie, w przypadku wyrażenia zgody, na wykorzystanie dokumentów aplikacyjnych w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.
* Informacje dodatkowe:
Na podstawie złożonych ofert zostanie stworzona lista rankingowa. Jeżeli kandydat, który uzyskał najwyższą lokatę w liście rankingowej nie podpisze umowy o pracę, Rektor może podjąć decyzję o zawarciu umowy z kolejnym kandydatem z listy rankingowej opracowanej przez Komisję Konkursową. Informacja o wyniku konkursu zostanie przekazana kandydatom na wskazany przez nich w dokumentacji konkursowej adres e-mail lub telefonicznie. Rektor zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Akademia Łomżyńska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata. Rektor może unieważnić konkurs bez podania przyczyny w każdym czasie.
* Oferty należy składać: w terminie do: 15.01.2024 r., do godz. 12:00, w miejscu: Akademia Łomżyńska, 18-400 Łomża, ul. Akademicka 14, Dział Spraw Osobowych (pok. 137 lub 138, I piętro), w formie: papierowej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: konkurs na stanowisko specjalista ds. administracyjnych w Dziale Nauki i Projektów

* pełna informacja o naborze znajduje się na stronie:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta