Mechanik - Kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej
Pracodawca: NEWBORN PLASTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0002

Miejsce pracy: Leśna 11, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozpoznawanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych,
Modernizacja i przebudowa maszyn i urządzeń
Wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacji
Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
Zarządzanie zapasami części zamiennych
Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw. Po okresie próbnym umowa na czas określony. Praca od 06:00-14:00, 14:00-22:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik utrzymania ruchu
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Pożądane doświadczenie na stanowisku mechanik, znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki, umiejętność czytania schematów hydraulicznych, pneumatycznych, umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych typu wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe, etc., mile widziane uprawnienia SEP E1, E2, E3, mile widziane uprawnienia spawalnicze, dyspozycyjność, rzetelność, punktualność, odpowiedzialność.

NIP: 8141671137
REGON: 18060901700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Odzysk surowców z materiałów segregowanych
Adres www: https://newbornplastic.pl
Adres: Leśna 11, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Żaneta Babula
Nr telefonu: 574225380
E-mail: kadry@newbornplastic.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres: kadry@newbornplastic.pl lub kontakt telefoniczny z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Żaneta Babula tel. 574225380
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail