Magazynier udt - Bieruń, śląskie

Data dodania: 2024-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: JAGA RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0015

Miejsce pracy: 43-150 Bieruń, powiat: bieruńsko-lędziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego z UDT; Kompletacja zamówień; Praca ze skanerem; Rozładunek, załadunek towaru; Przygotowanie towaru do wysyłki.
* praca w systemie 2-zmianowym:06:14:00-14:00-22:00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności manualne

Wymagania pożądane

  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, uprawnienia UDT, książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziane doświadczenie, zdolności manualne, dobra organizacja czasu pracy

NIP: 1182070253
REGON: 14297830700000
Krótki opis działalności gospodarczej: KRAZ 7363
Nr KRAZ: 7363
Adres: Sowińskiego 4, 40-018 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Martyna Rusnak
Nr telefonu: 600 521 210
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon