Dyrektor ds. technologii rdzeniowej /director, core technology - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-01-03
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynier elektronik

Numer oferty: StPr/24/0087

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zapewnienie, że zespoły projektowe sprzętu są w stanie zaspokoić potrzeby projektów produktowych, dostawczych i usług dodanych o wysokim poziomie jakości, opartych
na modelu pakietów roboczych, w którym zdefiniowane są klarowne daty dostaw. Proaktywne budowanie przyszłych zdolności i kompetencji, aby pozostać krokiem przed trendami technologicznymi. Śledzenie standardowych procesów i RACI, zdefiniowanych przez Centra Doskonałości (CoE), w celu zapewnienia płynnej dostawy projektu od rozpoczęcia do zakończenia, dostarczając opinii i informacji zwrotnej do CoE w celu ciągłego doskonalenia procesów i metod. Wspieranie modeli biznesowych o stałej cenie i czasie oraz materiałów, dostosowując się do różnorodnych potrzeb klienta. Osiąganie ciągłej wysokiej oceny satysfakcji klienta (mierzonej poprzez ankiety, opinie po zakończeniu projektu, itp.). Budowanie i utrzymywanie biblioteki podstawowych bloków sprzętowych, proaktywna współpraca z kompetencjami w celu zapewnienia wysokiego odsetka ponownego wykorzystania. Kierowanie zespołem Inżynierii Komponentów, zespołem Substancji Zanieczyszczających oraz zespołem SCR.Miejsce wykonywania pracy Powst. Wielkopolskich 13 D-E oraz każde inne miejsce wykonywania pracy wskazane przez pracodawcę z uwzględnieniem pracy zdalnej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.02.2024
Data zakończenia: 31.01.2027
Wynagrodzenie brutto: od 43 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor do spraw wdrożeń i rozwoju technologii
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: inżynier elektronik

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: kierunek wykształcenia: inżynier elektronik, min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku dyrektor ds. technologii, umiejętności: Doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierii głębokiej technologii, który potrafi zrozumieć techniczne aspekty typowych wymagań inżynieryjnych dostarczanych przez organizacje dostaw, produktów i zewnętrzne. Doświadczenie w zarządzaniu kosztami i efektywnością w produkcji inżynieryjnej, utrzymując przy tym wysoki poziom jakości. Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami inżynieryjnymi na różnych obszarach geograficznych i strefach czasowych, zarówno lokalnie, jak i zagranicą. Osoba, która reprezentuje wartości firmy i przestrzega najwyższych standardów profesjonalnych. Łatwo buduje zaufanie w celu promowania współpracy i współdziałania między zespołami inżynieryjnymi L5, a także z menedżerami programów/produktów i innymi kluczowymi interesariuszami w organizacjach dostaw i produktów. Osoba o uczciwej opinii, stosujący rygorystyczne praktyki zarządzania talentami w celu rozwoju i zatrzymywania utalentowanych pracowników. Doskonały komunikator o silnych umiejętnościach zarządzania ludźmi.

Krótki opis działalności gospodarczej: branża motoryzacyjna.
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Gajda
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .