Pomoc w dziale służby pięter/ runner/ goniec - Sopot, pomorskie

Data dodania: 2024-01-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Sopot Zdrój Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0011

Miejsce pracy: Powstańców Warszawy 10, 81-718 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi gościnnych i części wspólnych hotelu. Dostarczanie dodatkowych łóżek, dostawek i sprzętu dodatkowego do pokoi, ściąganie i wieszanie firan i zasłon.
Uzupełnianie produktów chemicznych oraz sprzątanie w magazynie chemii. Pranie wykładzin specjalnym sprzętem do tego przystosowanym.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.04.2024
Data zakończenia: 31.03.2027
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: pokojowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymgana znajomość standardów Hotelu, dobra organizacja czasu pracy oraz dyspozycyjność.

NIP: 5851422583
REGON: 22020630000000
Adres: Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, powiat: m. Sopot, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paulina Kolos-Dembicka
Nr telefonu: 730808467
E-mail: paulina.kolos-dembicka@sheraton.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail