Przedstawiciel handlowy - Stubno, podkarpackie

Data dodania: 2024-01-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pracodawca: IRONFLEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0004

Miejsce pracy: 37-723 Stubno 225A, powiat: przemyski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Kompleksowa obsługa klientów bieżących, sporządzanie ofert oraz cenników, organizacja spotkań, prezentacja oferty handlowej celem pozyskania nowych zamówień.
Praca mobilna.
Po okresie próbnym możliwość dalszego zatrudnienia.
Mile widziana znajomość branży suplementów diety.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 17.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: przedstawiciel handlowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa Klienta. Negocjacje handlowe. Techniki sprzedaży
  • obsługa komputera (MS OFFICE)

NIP: 6772392730
REGON: 36253641500000
Adres: 37-723 Stubno 225A, powiat: przemyski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dominika Krawiec
Nr telefonu: 533180731
E-mail: dominika.krawiec@ironflex.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail