Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - Grajewo, podlaskie

Data dodania: 2024-01-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grajewie
Pracodawca: "DOMOSFERA" S.C. Robert Kozłowski i Lucyna Kozłowska

Numer oferty: StPr/24/0001

Miejsce pracy: ELEWATORSKA 8, 19-200 Grajewo, powiat: grajewski, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych, wymiana worków na śmieci, mycie sanitariatów, uzupełnianie wkładów higienicznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.01.2024
Data zakończenia: 15.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN
Opis wynagrodzenia: 1/2 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 5422737719
REGON: 052020611
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzątanie budynków i obiektów.
Adres: Ul. Bitwy Białostockiej 9, 15-102 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Virginia Kozłowska
Nr telefonu: 601 529 967
E-mail: domosfera@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon