Animator zajęć sportowych - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2024-01-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: PRZEDSZKOLE "HAPPY - DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" W LESZNIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Numer oferty: StPr/24/0006

Miejsce pracy: Poplińskiego 1 1A/1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć sportowych w grupach przedszkolaków, zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez 2,5 h.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Wynagrodzenie brutto: od 40 PLN
Opis wynagrodzenia: 40,00 zł/h
Zawód: animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziani studenci studiów pedagogicznych

NIP: 6972374903
REGON: 302246954
Adres: Poplińskiego 1 1A/1, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Kubicka
Nr telefonu: 608 111 377
E-mail: przedszkole@happydays-leszno.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail