Elektryk zmianowy - Dzierżoniów, dolnośląskie

Data dodania: 2023-12-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Pracodawca: ZEC ZAKŁAD ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/23/0443

Miejsce pracy: Złota 11, 58-200 Dzierżoniów, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń na terenie elektrociepłowni, sieci cieplnej oraz węzłów cieplnych
- wykonywanie pomiarów i przeglądów urządzeń
- wykonywanie instalacji elektrycznych
- bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego urządzeń w czasie produkcji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 02.01.2024
Data zakończenia: 31.03.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: praca od 06:00 do 14:00, 14:00 do 22:00, 22:00 do 06:00, od pon. do ndz. zgodnie z KP (oddawane dni wolne w tygodniu)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: elektryk*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Technik automatyk* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Obsługa komputera w stopniu podstawowym

Pozostałe wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: doświadczenia na stanowisku elektryka lub automatyka; umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką; uprawnienia energetyczne SEP do 1KV -konieczne (mile widziane powyżej, istnieje możliwość zdobycia uprawnień przy wsparciu pracodawcy); gotowość do pracy zmianowej (warunek konieczny); podstawowa znajomość obsługi komputera; komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole; odpowiedzialność i punktualność; mile widziane: prawo jazdy kat.B, chęć do pracy i otwartość na nowe wyzwania

NIP: 8822116810
REGON: 02040095900000
Adres: Bielawska 6/17, 58-250 Pieszyce, powiat: dzierżoniowski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sławomir Kopcio
Nr telefonu: 600 200 575
E-mail: biuro@zec-ddz.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV PRZESŁANE NA ADRES EMAILOWY
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail